Novinky Chata  Dřevěný kostelík Akce  Aktivity Galerie Partneři  Kontakt
english versionAkce v rámci oslav 100 let chaty

Chata Prašivá měla v roce 2021 jubileum 100 let, a tak jsme to řádně oslavovali. A jak jinak než kulturně-sportovními setkáními :-)
Během roku proběhla řada skvělých akcí a setkání.
Děkujeme vám všem, kteří jste nás podpořili účastí a přišli s námi jubileum chaty oslavit.


S ohledem na aktuální vládní zákazy, omezování a opatření aktuálně s dalším plánováním akci vyčkáváme na vhodnější období. Jakmile restrikce povolí, hned se do akcí zase vrhneme. Díky za pochopení.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro níže zrušené akce z 2020/2021 plánujeme nové termíny na rok 2022

  • ZRUŠENO - 21.října od 18 hodin - beseda „NA KOLOBĚŽCE AŽ DO ŠPANĚLSKA“ - promítá koloběžkář Honza Karpeta
  • ZRUŠENO - 7.listopadu od 18 hodin - beseda „RWANDA A UGANDA cyklocestovatelsky“ - promítá chatař Martin Stiller
  • ZRUŠENO - 18.listopadu od 18 hodin - beseda „OCHRANA PŘÍRODY V BESKYDECH“ - vypráví ochranářka Jana Pnioková
  • ZRUŠENO - 5.prosince od 18 hodin - beseda „ZDRAVÍ a IMUNITA bez antibiotik!“ - přednáší Božena Brocklová 
  • ZRUŠENO - 16.prosince od 18hodin - beseda „ZE ŽIVOTA V DODÁVCE NA ZÉLANDU“ - promítá cestovatelka V.Žáková
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Poznámka: veškeré akce na Prašivé jsou na bázi dobrovolného vstupného, které je věnováno na obnovu chaty Prašivá. Více o projektu obnovy naleznete ZDE. Všem děkujeme za podporu.Historie akcí

27.-28.listopadu – akce Zimní táboření na Prašivé

Nečekejte na Klondyke a přijďte na zimní táboření na Prašivé v termínu 27.-28.11.2021. Bude-li vám zima, vyhlášeny bylinný likér „Medvědice z Prašivé“ Vás dozajista zahřeje. Využijte tak mimořádné příležitosti „zatábořit si“ u chaty Prášivá v rámci oslavy jejího jubilea 100let!
celý článek...

17.listopadu od 18:00 – beseda „CESTOVATELSKÁ SHOW JIRKY KOLBABY“

Přednáší fotograf a cestovatel Rádia Impuls Jiří Kolbaba

V tomto nestandardním pořadu představí cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech šesti kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží subjektivní pocity autora při snímání fotografií a přirozeně motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování. Večer plný inspirací mimo jiné objasní mechanizmy globálního cestování a zásady kompoziční tvorby.
celý článek...

6.listopadu od 18:00 – beseda „Jak se rodí horský průvodce“

Tématem besedy bude vhled do práce profesionálního mezinárodního horského průvodce, dozvíte se, jaké musí mít vzdělání, dovednosti, co musí umět a znát, a jak se nadále vzdělává. Seznámíte se s tím, jak probíhají akce pod jeho vedením (sněžnicové přechody, ferraty, vysokohorská turistika a kurzy), ale také jak se bezpečně po horách pohybovat a jaké mít odpovídající vybavení, ať se ze všech akcí plní zážitků a dojmů vracíte zpět ke svým rodinám. Beseda bude doplněna fotografiemi a bohatými zkušenostmi průvodce.
 
celý článek...


zpět     nahoru     domů     tisk


Všechna práva vyhrazena / ©2018 Martin Stiller / admin / realizace nextWEB