Novinky Chata  Dřevěný kostelík Akce  Aktivity Galerie Partneři  Kontakt
english versionRestaurace na chatě Prašivá

Chata disponuje 1 výčepním barem a dvěma restauracemi – historickou Bezručovou jizbou a stylovým Valečkovým sálem, kde je rodinám k dispozici i opravdu velký dětský koutek. Pro samostatné skupiny jsme schopni připravit tedy vlastní stylový salónek. Obě restaurace mohou být vybaveny dataprojektorem a projekčním plátnem.

V nabídce našich kuchařů naleznete domácí jídla čerstvě připravovaná právě pro Vás. Nečekejte tedy žádný obsáhlý jídelníček plný polotovarů, u nás jste na typické horské chatě, kde se vaří regionální jídla vztahující se k horám. Specialitou naší chaty jsou jednoznačně vyhlášené borůvkové knedlíky.
Přejeme Vám tedy příjemný pobyt u nás a dobrou chuť.Pro pejsky je k dispozici výhradně Bezručova jizba. Ostatní dvě restaurační místnosti - Valečkův sál a Klubovna jsou určeny hostům bez pejsků. Každý pejsek musí mít při vstupu do chaty náhubek a být na vodítku. Prosím, respektujte tato pravidla, je to v zájmu nás všech. Děkujeme za pochopení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

zpět     nahoru     domů     tisk


Všechna práva vyhrazena / ©2018 Martin Stiller / admin / realizace nextWEB