Novinky Chata  Dřevěný kostelík Akce  Aktivity Galerie Partneři  Kontakt
english versionUbytování

Chata disponuje nově zrekonstruovanými 2-9 lůžkovými pokojíky v duchu alpských horských chat. Protože se jedná o stylovou dřevěnou horskou chatu z roku 1921, nejsou pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením a tak se tedy na patře nachází 1 společná koupelna se sprchovým koutem, vanou a samostatným WC.

Ceník ubytování:

Děti do 3 let zdarma
Děti do 10 let 295,- Kč se snídaní
Ostatní 450,- Kč se snídaní

Rezervace ubytování
prosíme výhradně emailem na: chatari@chataprasiva.cz

Upozornění k platbám: platby kartou nebo stravenkami na Prašivé nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.Povolenky pro ubytované pro výjezd autem k chatě:
od 1.5.2017 je vjezd na Prašivou omezen. Pokud jste ubytovaní a máte zájem o výjezd až k chatě, nezapomeňte si emailem rezervovat povolenky. 
 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ubytování s pejsky na Prašivé není možné. Přesto ale jste s pejsky během dne u nás vítáni - Vaši čtyřnozí mazlíčcci mají venku nachystány speciální napáječky s vodou a pro pobyt uvnitř chaty je pro Vás vyhrazena tzv. Bezručova jizba.

Stornopodmínky:
Rezervaci (vč. rezervace školních, firemních, spolkových pobytů, akcí) se zálohou lze zrušit do 40 dnů před dohodnutým dnem nástupu ubytování, nebo konáním akce. Stornopoplatek v tomto případě činí 10% z výše zálohy. V případě zrušení rezervace v době 40-20 dnů před dohodnutým dnem nástupu ubytování, nebo konáním akce, se záloha nevrací. Zálohu lze ale vyčerpat formou poukazu, nebo jiným dohodnutým způsobem na úhradu ubytování v náhradním termínu a to v celé výši zálohy. Pokud dojde ke zrušení rezervace v době kratší než 20 dní, stornopoplatek se rovná výši celé zálohy.


zpět     nahoru     domů     tisk


Všechna práva vyhrazena / ©2018 Martin Stiller / admin / realizace nextWEB