Novinky Chata  Dřevěný kostelík Akce  Aktivity Galerie Partneři  Kontakt
english versionUbytování

Chata disponuje nově zrekonstruovanými 2-9 lůžkovými pokojíky v duchu alpských horských chat. Protože se jedná o stylovou dřevěnou horskou chatu z roku 1921, nejsou pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením a tak se tedy na patře nachází 1 společná koupelna se sprchovým koutem, vanou a samostatným WC.

Ceník ubytování:

Děti do 3 let zdarma (bez lůžka)
Děti do 10 let 395,- Kč se snídaní
Ostatní 595,- Kč se snídaní 

Rezervace ubytování
prosíme výhradně emailem na: chatari@chataprasiva.cz

Upozornění k platbám: platby kartou nebo stravenkami na Prašivé nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.Povolenky pro ubytované pro výjezd autem k chatě:
od 1.5.2017 je vjezd na Prašivou omezen. Pokud jste ubytovaní a máte zájem o výjezd až k chatě, nezapomeňte si emailem rezervovat povolenky. 
 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ubytování s pejsky na Prašivé není možné. Přesto ale jste s pejsky během dne u nás vítáni - Vaši čtyřnozí mazlíčcci mají venku nachystány speciální napáječky s vodou a pro pobyt uvnitř chaty je pro Vás vyhrazena tzv. Bezručova jizba.

Storno a další podmínky:
Rezervaci (vč. rezervace školních, firemních, spolkových pobytů, akcí) se zálohou lze zrušit do 40 dnů před dohodnutým dnem nástupu ubytování, nebo konáním akce. Stornopoplatek v tomto případě činí 10% z výše zálohy. V případě zrušení rezervace v době 40-20 dnů před dohodnutým dnem nástupu ubytování, nebo konáním akce, se záloha nevrací. Zálohu lze ale vyčerpat formou poukazu, nebo jiným dohodnutým způsobem na úhradu ubytování v náhradním termínu a to v celé výši zálohy. Pokud dojde ke zrušení rezervace v době kratší než 20 dní, stornopoplatek se rovná výši celé zálohy.
Rozdělení na jednotlivé pokojíky a lůžka určuje chatař v den nástupu a to dle aktuální situace na chatě, obsazenosti a dalších faktorů. Konkrétní pokojíky se dopředu tedy nerezervují.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADR
ČOI se sídlem Štěpánská 44, 120 00 Praha, IČO 00020869, internetová adresa http://www.coi.cz, bližší informace naleznete rovněž na internetových stránkách http://adr.coi.cz je kontaktním místem podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 ze dne 21.května 2013 o řešení spotřebitelských sporů je určena pro řešení spotřebitelských sporů (tzv. ADR).
U České obchodní inspekce, má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line fomuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce: https://adr.coi.cz/cs


zpět     nahoru     domů     tisk


Všechna práva vyhrazena / ©2018 Martin Stiller / admin / realizace nextWEB